Оксана Забужко відвідає Луцьк

Оксана Забужко відвідає Луцьк

Триває 5-ий тиждень Луцької літературної резиденції. Луцьк вже відвідали Мирослав Лаюк, Любко Дереш, Макс Кідрук та Катерина Калитко. Кожен з них протягом тижня жив, працював, відпочивав, відвідував музеї, ходив на екскурсії, спілкувався з журналістами й зустрічався з читачами. Літератори мали змогу відчути Луцьк і побачити його найпотаємніші куточки.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

З 14 по 20 червня у місті мала перебувати заключна резидентка цьогорічного проєкту Оксана Забужко, але з об’єктивних причин організатори змушені дещо скоригувати свої плани. Візит пані Оксани трохи змістився в часі, але він обов’язково відбудеться. Оксана Стефанівна відвідає Луцьк з 1 по 7 липня.

Нагадаємо, що метою Луцької літературної резиденції є популяризація Луцька та його міських просторів як мистецького осередку, а також міста європейського культурного контексту. Результатом резиденції стане збірка творів (оповідань, есе, новел), створених резидентами в межах резиденції та під її впливом. Твори, в яких Луцьк є місцем подій, героєм чи містом персонажів, покликані популяризувати місто в українському та європейському мистецьких контекстах як привабливу туристичну дестинацію.

Організатори проєкту: управління туризму та промоції міста Луцької міської ради спільно з творчою агенцією «Баляндраси» (м. Київ).

Партнери проєкту: програмна директорка Litosvita Світлана Привалова, менеджерка культурних індустрій Ірина Плехова, менеджерка книжкових проєктів Юлія Лактіонова, видавництво «Комора», сайт Yakaboo, компанія “Поліграфія від А до Я”, а також партнер-меценат міжнародна рекрутингова компанія Jobian.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (10) - 15.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 27.7%
Виборці, бо вони носії влади. (25) - 38.5%
Мені байдуже. (10) - 15.4%