«Діда» депортували, депортували…

«Діда» депортували, депортували…

У Києві затримали кримінального авторитета на прізвисько «Дід». Його тричі депортували з України, а в останній раз – заборонили в’їзд на 15 років. «Авторитет» поміщений в пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні з подальшим примусовим видворенням.

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції, мова йде про 56-річного громадянина Вірменії, який був неодноразово судимий. Він відбував 12-річне покарання у виправних колоніях в Херсонській та Львівській областях, де мав статус так званого «смотрящего».

У лютому 2019 року Ужгородський міськрайонний суд прийняв рішення про видворення зловмисника за межі України. Однак уже через два місяці «Дід» повернувся в країну, після чого його знову затримали.

Вдруге його було виселено у серпні 2019 року із забороною в’їзду на п’ять років. Змінивши ім’я, «Дід» повернувся в Україну літаком вже в жовтні 2019 року. Кілька місяців по тому правоохоронці викрили зловмисника.

Третє видворення «авторитета» відбулося в липні 2020-го. Тоді йому заборонили в’їжджати в Україну до 2035 року.

Оперативники отримали інформацію про чергову спробу незаконного повернення «авторитета» в Україні через пункт пропуску Волинської митниці.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (10) - 15.4%
Депутати, адже можуть його звільнити. (18) - 27.7%
Виборці, бо вони носії влади. (25) - 38.5%
Мені байдуже. (10) - 15.4%