Начальство відвідало амбулаторію в Журавичах

Начальство відвідало амбулаторію в Журавичах


У рамках робочої поїздки до Ківерцівської територіальної громади голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко спільно зі своєю заступницею Людмилою Тимощук проінспектували новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини у с. Журавичі. 


Медичний заклад збудовано «з нуля» за кошти державної субвенції місцевим бюджетам на розвиток сільської медицини. Будівельні роботи на об’єкті були розпочаті у 2020 р., а вже в цьому році будівництво завершилось. Загальна вартість робіт склала понад 8 млн грн, із яких 300 тис. грн  – кошти місцевих бюджетів. 


«Відтак, у с. Журавичі постала сучасна амбулаторія, яка не лише покращила інфраструктуру села. Відтепер медичний персонал буде працювати у комфортних мовах, а місцеві жителі зможуть отримувати більш якісні медичні послуги.  Слід зазначити, що наразі амбулаторія повністю готова обслуговувати мешканців Журавич та навколишніх сіл. За кошти субвенції заклад також оснащений медичним обладнанням, у т.ч. телемедичним (на суму 102,9 тис. грн) , а також цьогоріч придбано службовий автотранспорт для медичних працівників (вартістю 492,5 тис. грн). Відтак, на наступному тижні тут зможуть приймати перших пацієнтів», – зазначає Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.


Оглянувши приміщення, голова облдержадміністрації відмітив високий рівень виконання будівельних робіт. Просторі кабінети, сучасне внутрішнє оздоблення приміщень, елементи інклюзії та електричні панелі для обігріву – це не весь перелік того, що зроблено в медичному закладі. 


Не менш значимим є те, що у будівлі передбачене помешкання для медичного персоналу (дві кімнати, кухня та санвузол). Наразі в амбулаторії працює один лікар, але тут матимуть змогу працювати 2 лікарі, що значно покращить якість та оперативність надання медичних послуг. 


«Хочу сказати, що в державі все робиться для того, щоб якісна медицина стала доступною як для жителів великих міст, так і маленьких сіл, – зазначив Юрій Погуляйко. – Загалом на Волині за рахунок державної субвенції на розвиток сільської медицини за два роки збудовано 22 амбулаторії, ще 15 – реконструйовано». 


Ківерцівський міський голова Олександр Ковальчук сказав, що за кошти міського бюджету планують здійснити благоустрій території навколо амбулаторії. До слова, старе приміщення колишньої АЗПСМ, за словами мера, планують переобладнати під соціальне житло.   


Ольга ДАНИЛЮК.

На фото Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації: Юрій Погуляйко та Людмила Тимощук (в центрі) оглядають медзаклад у с. Журавичі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 35.9%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 17.9%
Буду підпільником (7) - 17.9%
Ми приречені на поразку (3) - 7.7%
Мене це не стосується (5) - 12.8%