Переможний склад не змінюють!

У цьому поєдинку Альберт Шахов не змінив основу, яка розпочинала переможний матч 8 туру проти донецького «Олімпіка», а от гостям довелося замінити Сергія Косовського, який отримав пошкодження на передматчевій розминці, ще до стартового свистка. Його вимушено місце зайняв Лука Коберідзе.

Чемпіонат України. Перша ліга. 9 тур: «Волинь» – «ВПК-Агро» – 1:0 (18 вересня 2021 року, м. Луцьк, стадіон «Авангард»; арбітр Михайло Райда, м. Іршава; «Волинь»: Неділько, Войтіховскій, Сасовський, Чернов, Цюпа, Рябов, Кучеренко, Климець, Ляшенко, Хагназарі (Сад, 90+2), Кобзар (Квасов, 73); «ВПК-Агро»: Бабічин, де Паула Мерседес Вісенте, Шевченко, Зозуля, Пашаєв, Косівський, де Жезус Насіменто Даніель Жуні; Будняк (Наполов, 90+1), Дудик, Колесник (Сухар, 46), Льопа (Литвиненко, 80;гол: попередження: Чернов 85 – Коберідзе 83): «Альянс» –  «Гірник-Спорт» – 4:0; «Металіст» – «Полісся» – 1:1, «Прикарпаття» – «Кривбас» – 1:1, «Поділля» – «Кремінь» – 4;1, «Агробізнес» – «Олімпік» – 0:2, «Ужгород» – «Нива» – 0:0.

В минулому сезоні наші виграли 4:0. Нині все пішло не так. Старт поєдинку був за гостями – уже на 5 хв. ледь не відкрив рахунок Де Жезус Насіменто, який ударом головою лише трохи не влучив у дальню «дев’ятку» наших воріт. Пізніше гості потривожили оборону «Волині» ще двома ударами, і лише до середини тайму «хрестоносці» зуміли вирівняти гру – Богдан Кобзар ледь не заштовхав м’яч у рамку в боротьбі з воротарем суперників та двома захисниками, а Олександр Кучеренко не зумів замкнути сильний простріл після розіграшу кутового.

«А от друга хвиля активності волинян принесла плоди – Олександр Чернов вдало запресингував суперників біля їхньої карної зони, і після двох заблокованих ударів м’яч підібрав Максим Сасовський. Його дальній постріл Віктор Бабічин відбив, однак тут як тут на добиванні був Богдан Кобзар – 1:0! До кінця тайму наша команда могла і повинна була розвивати перевагу, а два чудові моменти мав Сіаваш Хагназарі – спочатку удар іранця впритул відбив голкіпер, а потім із льоту наш атакувальний півзахисник лише трохи не влучив у дальній кут…», – деталізувала перипетії клубна прес-служба.

Другий тайм також розпочався з активності «Волині»: зокрема, захисник Максим Сасовський ледь не забив ударом головою після флангової подачі зі стандарту. Незважаючи на не надто велику кількість вболівальників на трибунах, емоції біля поля зашкалювали – заздалегідь гра завершилася для одного з наших тренерів Тараса Михалика, якого арбітр «нагородив» двома жовтими картками протягом однієї хвилини. Загалом, «хрестоносці» планомірно доводили матч до перемоги, за виключенням останніх хвилин гри, коли команди обмінялися непоганими, однак нереалізованими моментами для взяття воріт.

Отже, 1:0 і 3 очки в кишені, всього 13 і 6 місце в таблиці.

Наступний тур, однак, доведеться пропустити. Донецький «Краматорськ» повалив програму вакцинацію, там поголовне захворювання на коронавірус. Тож і гру з «Оболоннню» перенесено, і наступний матч із лучанами – також. А, може, ПФЛ краще б зарахувала цьому клубу технічні поразки, щоб іншим був приклад, як ігнорувати урядові заклики до вакцинації? Лише на початку жовтня, в грі з житомирським «Полісся», куди в гонитві за «довгою гривнею» перейшов колишній голеадор лучан Богдан Оринчак, «Волинь» продовжить подальші змагання в чемпіонаті.

А вчора на рідному «Авангарді» наша команда зіграла з представником УПЛ «Маріуполем», коли в рамках 1/8 фіналу Кубка України виборювала путівку в наступний раунд турніру. Головний тренер суперника Остап Маркевич - син колишнього наставника луцького «Торпедо» Мирона Маркевича приїхав на Волинь не в доброму гуморі. «Маріуполь» – один із аутсайдерів УПЛ, у попередньому турі програв донецькому «Шахтарю», тож запахло відставкою Остапа Мироновича. І перемога над «хрестоносцями» стала для нього чи не єдиним шансом залишитися на роботі.