Волиняни сплатили на 26 відсотків більше військового збору

Волиняни сплатили на 26 відсотків більше військового збору

На фінансування заходів оборонного характеру з легальних доходів волинян сплачено 264 мільйони гривень військового збору.

Про це інформує пресслужба ГУ ДПС у Волинській області.

Сума перерахованого протягом січня-серпня 2021 року до держбюджету військового збору в області на 26,4 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року. 

 «Кожен, хто працює легально, або ж сумлінно сплачує податки з інших доходів, виконує важливу соціальну функцію - фінансово підтримує обороноздатність своєї країни. Саме сплачений такими громадянами військовий збір – одне з джерел  забезпечення потреб національного війська. Лише така спільна відповідальність, працюючих та їх роботодавців, гарантує належний захист і безпеку кожному з нас», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що переважно волинські роботодавці не ігнорують вимоги закону.

Щодо отриманих громадянами доходів, з яких не сплачено податків, то саме зараз держава запропонувала компромісний шлях їх законної легалізації, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Із 1 вересня поточного року до 1 вересня 2022 року кожен, хто має активи, придбані за кошти, з яких не сплачено податків, може скористатися правом на одноразове добровільне декларування.  

Інформація щодо термінів, об’єктів, особливостей подання декларації  та ставок спеціального збору, який сплачуватимуть декларанти в рамках податкової амністії, систематично висвітлюється на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з 10.00 до 12.00.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 35.9%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 17.9%
Буду підпільником (7) - 17.9%
Ми приречені на поразку (3) - 7.7%
Мене це не стосується (5) - 12.8%