"Неколгоспні" ветеринари - в ціні

Зарплата, житло та автомобіль – ось бонуси від працевлаштування, якими тепер заохочують молодих ветеринарів керівники агроформувань. 

До професії ветеринара у більшості населення, чесно кажучи, дещо «колгоспне» ставлення. Хоча, насправді, сучасні молоді фахівці у галузі ветеринарії – це спеціалісти, на яких існує попит. Але й вимоги теж – відповідні: ветеринар має вміти працювати з найсучаснішою технікою, орієнтуватися у новітніх технологіях, добре знати іноземні мови, щоб мати змогу ознайомлюватися з інструкціями та рекомендаціями колег із інших країн. Саме таких людей, підкованих не за «колгоспними» стандартами, а за вимогами сучасних потреб галузі, готові брати на роботу керівники провідних сільгосппідприємств та структур, що пов’язані з продукцією тваринницького походження. 
Навесні у стінах облдержадміністрації відбувалася зустріч випускників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького з місцевими аграріями, де йшлося і про перспективи працевлаштування вчорашніх студентів. За інформацією департаменту агропромислової політики облдержадміністрації, двоє випускників цього вузу – Сергій Гордійчук і Тарас Тимощук – нині працюють на сільгосппідприємстві «Лище» (Луцький р-н), яким керує Святослав Карбовський. Молоді ветеринари задоволені і заробітною платою і можливістю трудитися за фахом. 
Як з’ясувалося, саме під час березневої наради подружжя Петришиних домовилися про працевлаштування з директором ТзОВ «Городище» (Луцький р-н) Анатолієм Никонюком. Молоді люди трудяться ветеринарами на підприємстві, де утримується 1793 голови ВРХ, 897 свиней та 38 коней. Керівник забезпечив ветеринарів… житлом та автомобілем. За словами Анатолія Никонюка, у ТзОВ «Городище» працює багато молоді, чимало майбутніх фахівців проходять практику. У планах керівника – реконструювати будинок і облаштувати в ньому ще три квартири для молодих спеціалістів. 
Олена ЛЕВЧУК. 
На фото: подружжя Петришиних – молоді ветеринари ТзОВ «Городище».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 35.9%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 17.9%
Буду підпільником (7) - 17.9%
Ми приречені на поразку (3) - 7.7%
Мене це не стосується (5) - 12.8%